Fethiye’de Gece Hayatı

Ülkemizin en iyi turistik yerlerinden birisi Muğla’nın Fethiye ilçesidir. Geçmiş dönem tarihi yapısı, turistik mekanları, sahilleri ve doğa güzellikleri insanları bu bölgeye çekmektedir. Tatil dönemlerinde renkli gece hayatı için insanlar çeşitli arayışlar içerisine girmektedir. Fethiye’de gece hayatı için, Ölüdeniz’de birçok mekan bulabilirsiniz. Hisarönü Barlar Sokağı insanların en çok ziyaret ettiği yerler arasındadır. Gece hayatının en hareketli yaşandığı yer ise Fethiye çarşı merkezinde bulunan Paspatur Çarşısında bulunan çok sayıda barlardır. Buralarda sabah saatlerine kadar eğlence programları düzenlenmektedir.

Fethiye’de Tatil

Fethiye özellikle yaz aylarında hem gündüzleri hem de geceleri renkli olan bir tatil yeridir. Fethiye’de gece hayatı için çok ünlü eğlence merkezlerini bulabilirsiniz. Gündüzleri gezme isteyenler için çok fazla gezilecek yeri bulunan Fethiye’de gece hayatı için Hisarönü bölgesi tercih edilmektedir. Bu bölgede istediğiniz kadar bar ve gece kulübü bulabilirsiniz. Çok fazla eğlence merkezi bulunduğu için iş yerleri müşteri kapmak için çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Bu bir rekabet oluşturarak müşterilerin daha uygun fiyatlara eğlenmesine neden olmaktadır. Fethiye dünyanın her yerinden turist çeken bir bölgedir ve en çok İngiliz turistlere rastlanmaktadır. Ölüdeniz bölgesi Fethiye’nin bilinen en iyi tatil yerlerinden birisi olduğu için bu bölgede otel ve eğlence yerleri bulunmaktadır.

Ölüdeniz’de Eğlence İçin Nerelere Gidilir?

Gündüz saatlerinde insanlar deniz keyfini çıkarmak için Ölüdeniz’i tercih ederken son yıllarda gece eğlence mekanları içinde burayı tercih etmeye başlamışlardır. Ölüdeniz’de yer alan eğlence mekanları en iyi eğlence mekanlarının bulunduğu Hisarönü bölgesini aratmayacak düzeye gelmiştir. Ölüdeniz bölgesinde bulunan eğlence merkezleri arasında, Buzz Bar, Crouses Clup Bar, Harrys Coctail Bar gibi mekanlar bulunmaktadır. Burada canlı müzik eşliğinde saatlerce eğlenebilirsiniz.

Paspatur Çarşısındaki Eğlence Merkezleri

Fethiye çarşı merkezi, liman bölgesi yakınında bulanan Paspatur Çarşısında çok sayıda türkü bar ve yabancılara yönelik gece kulüpleri bulunmaktadır. Canlı müzik yapan barlar her insanın eğlenmek için gidebileceği yerlerden birisidir. Şehir merkezinde bulunmasına rağmen diğer bölgelerdeki eğlence mekanlarını aratmazlar. Paspatur Çarşısında bulunan eğlence mekanları arasında, Deep Blue Bar, Car Cemetery Bar, Kum Saati Bar, Elma Music – Dance gibi ünlü eğlence merkezleri bulunmaktadır. Buralarda canlı müzik dinleyerek yemeğinizi yiyebilir, içkilerinizi içebilir ve eğlenebilirsiniz. Gece kulüplerinde sabah saatlerine kadar sınırsız eğlence hizmetleri sunulur.

Hisarönü’nde Eğlence İçin Nerelere Gidilir?

Hisarönü bölgesi Fethiye ile Ölüdeniz arasında yer alan bir bölgedir ve tüm turistik oteller, en iyi eğlence merkezleri bu bölgede bulunmaktadır. Gelen turistler gündüzleri deniz keyfi ve dağ yürüyüşleri için bu bölgeyi tercih etmektedir. Sahilden biraz uzaktır ancak Fethiye’nin tüm yerlerine eşit mesafede bulunmaktadır. Turistik büyük otellerin bu bölgede olması, gece kulüplerinin ve barların bu bölgede olmasına neden olmaktadır. Hisarönü’nde genellikle yabancı turist kafilelerine rastlayabilirsiniz. İngilizler bu bölgeye daha fazla ilgi göstermektedir. Akşamın ilk saatlerinde başlayan eğlence hareketliliği günün ilk saatlerine kadar devam etmekte ve barlar, gece kulüpleri en iyi hizmetleri sunuyorlar. Hisarönü eğlence merkezlerinin en iyileri arasında, Grand Boozey Club, Revolution Club,
Barrumba Club eğlence merkezleri sayılabilmektedir.

Fethiye Gece Hayatında Neler Yapılır?

Fethiye gece hayatı yaz aylarında oldukça hareketli olmaktadır. Yaz aylarında havaların sıcak olması nedeniyle birçok eğlence merkezinin açık hava bölümleri bulunmakta ve insanlar buraları tercih etmektir. Fethiye’de akşam yemeğinizi yerken gece eğlencesine katılabileceğiniz çok sayıda yer bulunmaktadır. Eğlence mekanlarında çeşitli sanatçıların yer aldığını görebilir ve bu sanatçıların müziklerini dinleyerek eğlenebilirsiniz. Gece hayatında programlar sabah saat 4 ya da 5 ‘e kadar devam etmekte ve genç, orta yaşlı kesimler yoğun olarak katılmaktadır. Fethiye tatil bölgelerinde eğlence merkezleri hep bir arada bulunmakta ve düz bir cadde üzerinde olduğu için aradığınız yeri bulmakta zorlanmaz ve seçenekleri değerlendirme şansınız olur.

Fethiye Night Club Programları

Tatil merkezi Fethiye’de çok sayıda Night Clup bulunmakta ve tüm misafirlere güvenli ve kaliteli hizmetler verebilmek için çalışmaktadırlar. Büyük gece kulüpleri yaklaşık 800 – 1000 kişi kapasiteli büyük eğlence merkezleridir. Eğlence merkezlerinde loca, balkon bölümleri bulunmaktadır. yaz aylarında haftanın her günü hizmet verilirken, kış aylarında hafta sonları eğlence hizmetlerine devam ediyorlar. Night Club merkezleri tüm müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için dünyanın en ünlü DJ ve sanatçılarına program yaptırarak misafirlerinin eğlenmesini sağlıyorlar. Gece programlarında dansçı kızların gösterileri ile misafirlerine heyecanlı anlar yaşatmaya çalışıyorlar.

Sınırsız Eğlence

İnsanlar tatillerini değerlendirirken daha özgür hareket etmeye çalışırlar. Bu nedenle gece eğlencelerinde sınırsız davranmak isterler. Fethiye gece hayatının bir parçası olan gece kulüplerinde müşterilerin en iyi şekilde eğlenebilmesi için gün içerisinde farklı saat dilimlerine göre farklı programlar düzenlemektedirler. Gece yarısı saatlerinden sonra yapılan eğlence programlarında, isteyen misafirler pistte dansçı kızlarla birlikte dans edebilir ve bunlarla sohbetler edebilirler. Her gece kulübünün kendisine göre belirli kuralları vardır ve bu kurallar girişte misafirleri sözlü ya da duvar afişleri ile duyurulmaya çalışılır.

Fethiye Gece Kulübü Giriş Kuralları

Gece kulüplerinde eğlenebilmek için öncelikle 18 yaşından büyük olmalısınız. Yaşı küçük olanlar yanında velisi olsa bile içeriye alınmayacaktır. Fethiye turizm merkezi olarak tüm eğlence merkezlerini denetim altında tutmakta ve tüm misafirlerin güvenli bir şekilde eğlenmesi sağlanmaktadır. Kişisel ve özel hayatın gizliliği için gece kulüpleri içerisinde, resim çekmek ve video görüntüsü almak kesinlikle yasaklanmıştır.

Her hangi bir görüntü kaydı yapan kişi tespit edildiğinde görevliler tarafından kişiden kayıt cihazı alınmakta, tüm kayıtlar silinmekte ve mekandan çıkana kadar kayıt cihazı kendisine verilmemektedir. Eğlence merkezi kurallarına uymayanlar görevliler tarafından dışarıya çıkartılır. Gece kulüplerinin tamamı dansçı kızlar ve çalışan diğer bayanları sürekli olarak sağlık kontrolü altında tutmaktadır.

Fethiye’de Nerede Eğlenelim?

Yaz tatilinizi geçirmek için Fethiye’yi seçtiğinizde gündüzleri Akdeniz’in en güzel sahillerinde denize girerek gününüzü geçirebilir, tekne turlarına katılabilir, yamaç paraşütü ile uçabilirsiniz. Geceleri ise eğlenebileceğiniz sayısız yer bulunmaktadır. Fethiye merkez, Ölüdeniz, Hisarönü bölgeleri eğlence merkezlerinin bulunduğu yerlerdir. Kendinize bu bölgelerde bulunan eğlence merkezlerinden birisini seçebilir ve gece eğlenebilirsiniz. Bu bölgelerin tamamında bar ve canlı müzik hizmeti veren türkü bar türü eğlence merkezleri bulunurken aynı zamanda çeşitli gece kulüpleri de bulunmaktır. Kısaca Fethiye tatiliniz boyunca gece eğlenebileceğiniz çok sayıda yer bulabileceksiniz. Tüm eğlence merkezlerinde programlar sabah saatlerine kadar devam etmekte ve sürekli müşteri çekebilmek için güvenli, kaliteli eğlence hizmetleri veriliyor.

“Fethiye’de Gece Hayatı” üzerine bir yorum

  1. Fethiye’de yıllar önce Grand boozey isimli bir gece klubüne girmiştim. Harika bir eğlenceydi yıllar geçmesine rağmen unutamadım resmen kalp kalp

    Cevapla

Yorum yapın